کارگاه طراحی و ساخت جواهرات

بخش طراحی و کارگاه طلاسازی تحسین با داشتن تیم متخصص طراحی وطلاسازی با استفاده از به روزترین دستگاه‌های طراحی و طلاسازی، طرح‌های جواهری خاص و با کیفیت را تولید می‌کند.
در جواهرات ساخته شده در این کارگاه از الماس و سنگ‌های قیمتی استفاده می‌شود که توسط خود موسسه تراشیده شده و یا اینکه اصالت آنها توسط آزمایشگاه گوهرشناسی تحسین تایید شده و شناسنامه دار هستند.
خدمات این بخش:
– پذیرش سفارش طراحی انواع طرح‌های جواهری
– پذیرش سفارش ساخت جواهرات
– تجهیز کارگاه و فروش ابزارآلات تخصصی طلاسازی

ساخت جواهرات نقره

ساخت جواهرات نقره

_

موسسه گوهرشناسی تحسین با هدف ارائه سنگ‌های قیمتی با ارزش و با اصالت، ساخت و تولید جواهرات با کیفیت و مدرن، گالری تخصصی خود را با نام برند جواهری تحسین راه اندازی کرده است

ساخت جواهرات طلا

ساخت جواهرات طلا

_

دراین گالری فروش انواع سنگ‌های قیمتی و شهاب سنگ با شناسنامه معتبر(GIT) و جواهرات ساخته شده توسط طراحان تخصصی جواهرات و استادان طلاسازی کارگاه جواهرسازی تحسین انجام می‌شود.

ماتریکس

ماتریکس

_

از مهمترین ویژگی‌های گالری تحسین ساخت و ارائه طرح‌های مدرن جواهری با به کارگیری انواع سنگ‌های رنگی و الماس با شناسنامه‌های معتبر بین المللی خارجی و داخلی(GIT ) است که انتخابی متنوع و مطمئن را برای خریداران جواهرات به ارمغان می‌آورد

طراحی دستی

طراحی دستی

_

یک شهاب‌سنگ یا سنگ آسمانی (به انگلیسی: Meteorite) تکهٔ جامد بازمانده از جرم‌هایی مانند یک دنباله‌دار، سیارک یا شهاب‌واره است که در اصل در فضای بیرونی ساخته شده و توانسته پس از گذر از جو و تاب آوردن بازخورد این گذر، بر روی سطح زمین یا یک سیارهٔ دیگر فرود آید. هنگامی که جرمی به درون جو می‌آید، عوامل گوناگونی مانند اصطکاک، فشار و برهمکنش شیمیایی با گازهای اتمسفری، موجب گرم شدن جرم و پراکندگی آن انرژی می‌شوند.