موسسه تحسین تحت مجوز چه نهادی فعالیت می کند؟

موسسه گوهرشناسی تحسین دارای مجوز آزمایشگاه از شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی معاونت علمی  ریاست جمهوری ، مجوز آموزشی از سازمان فنی حرفه ای و مرکز رشد دانشگاه خوارزمی تهران می باشد.

آیا موسسه تحسین هنرجو می پذیرد؟

موسسه گوهرشناسی تحسین در ۲۲ رشته زیر مجموعه طلا و جواهر شامل گوهر شناسی ، گوهر تراشی ، کاروینگ ، شهاب سنگ شناسی ، طلا و جواهر و زیورآلات پذیرای هنردوستان عزیز می باشد.

دوره های آموزشی به چه صورت است و پس از شرکت در دوره های آموزشی موسسه، چه مدرک یا گواهی به هنرجو اعطا می شود؟

دوره های آموزشی در موسسه گوهرشناسی به صورت ترمی یا دوره های ۶۰ ساعته تا ۱۰۰ ساعته برگزار می‌شود و پس از پایان هر دوره و کسب نمرات قابل قبول ، به کارآموزان عزیز مدرک معتبر در زمینه ی مربوطه از سوی سازمان فنی حرفه‌ای و دانشگاه خوارزمی اعطا می گردد.

0 + 8 = ?

مدت زمان تحویل و انجام آنالیز در مورد گوهر سنگ ها ، طی یک روز کاری اداری انجام می گردد و در پایان همان روز برای سنگ شناسنامه صادر گردیده و به مالک تحویل داده می شود.

هزینه آزمایش قبل از انجام آزمایش و طی بررسی اولیه بر اساس نوع ، وزن و موارد دیگر خواسته شده برای سنگ تعیین می گردد و قبل از انجام آنالیز ، از متقاضی دریافت می شود .

موسسه گوهرشناسی تحسین هر روز از ساعت ۹ تا ۱۵ سنگهای مورد آزمایش را تحویل گرفته ، همان روز تحویل می دهد و در روزهای تعطیل و جمعه ، هیچ گونه فعالیتی ندارد.

موسسه تحسین بخشی از محصولات خود را به صورت مجازی در بخش گالری و جواهرات سایت، جهت فروش به متقاضیان عرضه می کند؛ همچنین افراد می توانند به صورت حضوری به آدرس موسسه مراجعه کنند و سنگ های مورد علاقه خود را خریداری نمایند.

به هیچ وجه! تشخیص و تعیین اصالت گوهر ها و شهاب سنگ ها فقط با انجام آزمایش به وسیله ی ابزار آلات آزمایشگاهی دقیق می باشد.

در این موسسه آنالیز سنگ انجام می شود؟

بله . آزمایشگاه دارای کارشناسان مجرب و اساتید دانشگاهی در زمینه‌های گوهر شناسی ، زمین شناسی ، پترولوژی ، شهاب سنگ شناسی ، جواهر شناسی و علوم گوهری است که برای اولین بار در ایران اقدام به صدور شناسنامه تخصصی و معتبر بین المللی به نام (GIT) برای سنگ‌های قیمتی و جواهرات و شهاب سنگ‌ها کرده است .

پاسخ خود را نیافتید؟
از ما بپرسید