سوالات متداول

در این مکان میتوانید سوالات متداول را مشاهده کنید

در صورتی که سوال در سوالات متداول نبود می توانید با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

موسسه تحسین تحت مجوز چه نهادی فعالیت می کند؟

موسسه گوهرشناسی تحسین دارای مجوز آزمایشگاه از شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی معاونت علمی عملی ریاست جمهوری و مجوز آموزشی از سازمان فنی حرفه ای و دانشگاه خوارزمی تهران می باشد.

۲. آیا موسسه تحسین هنرجو می پذیرد؟

موسسه گوهرشناسی تحسین در ۲۲ رشته زیر مجموعه طلا و جواهر شامل گوهر شناسی، گوهر تراشی کاروینگ، شهاب سنگ شناسی، طلا و جواهر و زیورآلات، پذیرای هنردوستان عزیز می باشد.

دوره های آموزشی به چه صورت است و پس از شرکت در دوره های آموزشی موسسه، چه مدرک یا گواهی به هنرجو اعطا می شود؟

دوره های آموزشی در موسسه گوهرشناسی به صورت ترمی یا دوره های ۶۰ ساعته تا ۱۰۰ ساعته برگزار می‌شود و پس از پایان هر دوره و کسب نمرات قابل قبول، به کارآموزان عزیز مدرک معتبر در زمینه ی مربوطه از سوی سازمان فنی حرفه‌ای و دانشگاه خوارزمی اعطا می گردد.

آیا موسسه تحسین، برای سنگ ها شناسنامه صادر می کند؟

موسسه گوهرشناسی تحسین پس از بررسی سنگهای قیمتی و شهاب سنگ ها برای آنها از سوی این موسسه، شناسنامه معتبر صادر می نماید.

آیا در این موسسه آنالیز سنگ انجام می شود؟

بله.

دیگر سوالات رایج

آنالیز سنگ به طور متوسط چقدر زمان میبرد؟

مدت زمان تحویل و انجام آنالیز در مورد گوهر سنگ ها، طی یک روز کاری اداری انجام می گردد و در پایان همان روز برای سنگ شناسنامه صادر گردیده و به مالک تحویل داده میشود.

هزینه ی آنالیز به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه آزمایش قبل از انجام آزمایش و طی بررسی اولیه بر اساس نوع، وزن و موارد دیگر خواسته شده برای سنگ تعیین می گردد و قبل از انجام آنالیز، از متقاضی دریافت میشود.

روزها و ساعات کاری مجموعه تحسین به چه صورت هستند؟

موسسه گوهرشناسی تحسین هر روز از ساعت ۹ تا ۱۵ سنگهای مورد آزمایش را تحویل گرفته، همان روز تحویل می دهد و در روزهای تعطیل و جمعه، هیچ گونه فعالیتی ندارد.

آیا سایت تحسین در زمینه ی فروش سنگ هم فعال است؟ امکان خرید حضوری سنگ در موسسه وجود دارد؟

موسسه تحسین بخشی از محصولات خود را به صورت مجازی در بخش گالری و جواهرات سایت، جهت فروش به متقاضیان عرضه می کند؛ همچنین افراد می توانند به صورت حضوری به آدرس موسسه مراجعه کنند و سنگ های مورد علاقه خود را خریداری نمایند.

سوالات خود را از ما بپرسید