کارگاه گوهرتراشی و کاروینگ

کارگاه تولیدی – آموزشی گوهر تراشی و کاروینگ تحسین دارای به روزترین، پیشرفته ‌ترین و دقیق ‌ترین دستگاه‌های تراش گوهرسنگ است. این کارگاه با هدف آموزش تخصصی و دانشگاهی، تولید و تراش گوهرسنگ‌ها مطابق استاندارهای جهانی با به کارگیریِ استادان مجرب گوهرتراش، کاروینگ و حجم تراشی، سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی را با انواع تراش های مختلف جواهری و حجم تراشی در اختیار بخش گالری موسسه گوهرشناسی تحسین قرار می‌دهد.
در این بخش برای اولین بار به صورت تخصصی گارنت سبز(دمانتوئید) کرمان  با همکاری بخش گوهر تراشی و گوهر شناسی موسسه به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت تراشیده شده و اولین گرید تخصصی دمانتوئید بر اساس فاکتورهای وزن، رنگ، پاکی و کیفیت تراش نوشته و به چاپ رسیده است.
خدمات این بخش:
– سفارش انواع تراش و کاروینگ انواع گوهرسنگ‌ها
– تجهیز کارگاه و فروش ابزارآلات تخصصی طلاسازی

کاروینگ

کاروینگ

_

دراین گالری فروش انواع سنگ‌های قیمتی و شهاب سنگ با شناسنامه معتبر(GIT) و جواهرات ساخته شده توسط طراحان تخصصی جواهرات و استادان طلاسازی کارگاه جواهرسازی تحسین انجام می‌شود.

فست

فست

_

از مهمترین ویژگی‌های گالری تحسین ساخت و ارائه طرح‌های مدرن جواهری با به کارگیری انواع سنگ‌های رنگی و الماس با شناسنامه‌های معتبر بین المللی خارجی و داخلی(GIT ) است که انتخابی متنوع و مطمئن را برای خریداران جواهرات به ارمغان می‌آورد

دامله

دامله

_

یک شهاب‌سنگ یا سنگ آسمانی (به انگلیسی: Meteorite) تکهٔ جامد بازمانده از جرم‌هایی مانند یک دنباله‌دار، سیارک یا شهاب‌واره است که در اصل در فضای بیرونی ساخته شده و توانسته پس از گذر از جو و تاب آوردن بازخورد این گذر، بر روی سطح زمین یا یک سیارهٔ دیگر فرود آید. هنگامی که جرمی به درون جو می‌آید، عوامل گوناگونی مانند اصطکاک، فشار و برهمکنش شیمیایی با گازهای اتمسفری، موجب گرم شدن جرم و پراکندگی آن انرژی می‌شوند.