گالری جواهری

گالری تحسین با بهره گیری از دانش علمی و به روز متخصصان خود اقدام به عرضه نگین های گوهری و ساخت آنها بشکل جواهر نموده و هم چنین این گالری برای اولین بار در ایران اقدام به ساخت جواهراتی از جنس شهاب سنگ نموده است.

سنگ راف

سنگ راف

_

موسسه گوهرشناسی تحسین با هدف ارائه سنگ‌های قیمتی با ارزش و با اصالت، ساخت و تولید جواهرات با کیفیت و مدرن، گالری تخصصی خود را با نام برند جواهری تحسین راه اندازی کرده است

شهاب سنگ

شهاب سنگ

_

دراین گالری فروش انواع سنگ‌های قیمتی و شهاب سنگ با شناسنامه معتبر(GIT) و جواهرات ساخته شده توسط طراحان تخصصی جواهرات و استادان طلاسازی کارگاه جواهرسازی تحسین انجام می‌شود.

جواهرات

جواهرات

_

از مهمترین ویژگی‌های گالری تحسین ساخت و ارائه طرح‌های مدرن جواهری با به کارگیری انواع سنگ‌های رنگی و الماس با شناسنامه‌های معتبر بین المللی خارجی و داخلی(GIT ) است که انتخابی متنوع و مطمئن را برای خریداران جواهرات به ارمغان می‌آورد

نگین ها

نگین ها

_

یک شهاب‌سنگ یا سنگ آسمانی (به انگلیسی: Meteorite) تکهٔ جامد بازمانده از جرم‌هایی مانند یک دنباله‌دار، سیارک یا شهاب‌واره است که در اصل در فضای بیرونی ساخته شده و توانسته پس از گذر از جو و تاب آوردن بازخورد این گذر، بر روی سطح زمین یا یک سیارهٔ دیگر فرود آید. هنگامی که جرمی به درون جو می‌آید، عوامل گوناگونی مانند اصطکاک، فشار و برهمکنش شیمیایی با گازهای اتمسفری، موجب گرم شدن جرم و پراکندگی آن انرژی می‌شوند.