آموزشگاه تخصصی

آموزشگاه تخصصی تحسین با داشتن ابزارآلات تخصصی گوهر شناسی، پتروگرافی، بافت شناسی و کارگاه‌های گوهر تراشی، کاروینگ و طلاسازی با به کارگیری استادان متخصص دانشگاهی و استادان این علوم شروع به آموزش‌های تخصصی و دانشگاهی و کاربردی در رشته‌های گوهر شناسی، گوهرتراشی، کاروینگ، طراحی و ساخت جواهرات و حوزه معدنی کرده است.
آموزشگاه تخصصی تحسین تمام آموزش‌هایش را با همکاری دانشگاه خوارزمی و سازمان فنی و حرفه‌ای پیش می‌برد و به کارآموزان در پایان هر دوره آموزشی و به شرط قبولی در آزمون پایان دوره مدرک بین المللی دانشگاه خوارزمی و سازمان فنی و حرفه‌ای کشور را اعطا مینماید .
بخش‌های تخصصی آموزشگاه تحسین به تفکیک رشته‌ها:

 

گوهر شناسی
* اصول و مبانی گوهرشناسی
* تعیین هویت سنگ‌های رنگی
* تعیین هویت سنگ‌های مصنوعی و بهسازی شده
* شناخت و ارزیابی الماس
*شهاب سنگ شناسی

 

گوهر تراشی
* دامله
* فست

*حجم تراشی و کاروینگ

 

طلا سازی

*مخراجکاری

 

طراحی
*طراحی و ایده پردازی طلا و جواهرات
*طراحی طلا و جواهر با نرم افراز ماتریکس و زیبراش

 

دوره‌های تخصصی کاربردی در حوزه معدن
* دوره آشنایی با قوانین معدنی
* دوره مقدماتی و پیشرفته نرم افزار کامفار
* دوره محاسبه قیمت تمام شده محصول نهایی در معادن
* دوره آموزش بورس و آشنایی مقدمات و مبانی بورس در حیطه معدن و گوهر شناسی

طلا و جواهر سازی

طلا و جواهر سازی

_

طلاسازی و جواهر سازی یک شغل خلاقانه است که شما از طریق آن می توانید ایده های ناب خود را پیاده سازی کرده و در قالب جواهراتی بسیار زیبا و چشم نواز به مشتریان خود ارائه دهید. شغل طلا و جواهرسازی شامل ساخت انواع زیورآلات و جواهرات با استفاده از فلزات گرانبها و گوهر سنگ ها می باشد می باشد.

طراحی جواهرات

طراحی جواهرات

_

جهت ورود به بازارهای جهانی، طراحی و ایده پردازی جواهرات اهمیت به سزایی دارد. در موسسه گوهرشناسی تحسین، آموزش های طراحی جواهرات شامل طراحی دستی، طراحی کامپیوتری (ماتریکس و زیبراش) می باشد که در پایان هر دوره ی آموزشی، مدرک معتبر از دانشگاه خوارزمی و فنی حرفه ای به هنرجویان ارائه می گردد.

گوهرتراشی

گوهرتراشی

_

دوره های گوهرتراشی شامل آموزش جامع برای تسلط کامل بر گوهرتراشی فست، دامله و کاروینگ است که هنرجویان با یادگیری اصولی این دوره ها می توانند در انتهای دوره مدارک معتبر دریافت کنند و در داخل یا خارج از ایران مشغول فعالیت گردند و در پایان هر دوره ی آموزشی، مدرک معتبر از دانشگاه خوارزمی و فنی حرفه ای به هنرجویان ارائه می گردد.

گوهرشناسی

گوهرشناسی

_

گوهرشناسی بر اساس خواص فیزیکی، شیمی و خواص نوری سنگ پایه گذاری شده است و با توجه به نیاز همکاران و فعالان و همچنین علاقه مندان به این رشته آموزشی موسسه آموزشی تحسین با پیروی از استاندارد جهانی اقدام به برگزاری دوره های ویژه آموزش گوهرشناسی نموده است و در پایان هر دوره ی آموزشی، مدرک معتبر از دانشگاه خوارزمی و فنی حرفه ای به هنرجویان ارائه می گردد.