موسسه گوهرشناسی تحسین

با همکاری آموزشی دانشگاه خوارزمی

موسسه گوهرشناسی تحسین دارای مجوز آزمایشگاه از شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی معاونت علمی  ریاست جمهوری ، مجوز آموزشی از سازمان فنی حرفه ای و مرکز رشد دانشگاه خوارزمی تهران می باشد.

دوره های آموزشی در موسسه گوهرشناسی به صورت ترمی یا دوره های ۶۰ ساعته تا ۱۰۰ ساعته برگزار می‌شود و پس از پایان هر دوره و کسب نمرات قابل قبول ، به کارآموزان عزیز مدرک معتبر در زمینه ی مربوطه از سوی سازمان فنی حرفه‌ای و دانشگاه خوارزمی اعطا می گردد.

موسسه گوهرشناسی تحسین در ۲۲ رشته زیر مجموعه طلا و جواهر شامل گوهر شناسی ، گوهر تراشی ، کاروینگ ، شهاب سنگ شناسی ، طلا و جواهر و زیورآلات پذیرای هنردوستان عزیز می باشد.

مدت زمان تحویل و انجام آنالیز در مورد گوهر سنگ ها ، طی یک روز کاری اداری انجام می گردد و در پایان همان روز برای سنگ شناسنامه صادر گردیده و به مالک تحویل داده می شود.

هزینه آزمایش قبل از انجام آزمایش و طی بررسی اولیه بر اساس نوع ، وزن و موارد دیگر خواسته شده برای سنگ تعیین می گردد و قبل از انجام آنالیز ، از متقاضی دریافت می شود .

آیا موسسه گوهرشناسی تحسین پس از بررسی سنگهای قیمتی و شهاب سنگ ها برای آنها از سوی این موسسه، شناسنامه معتبر صادر می نماید.

موسسه گوهرشناسی تحسین هر روز از ساعت ۹ تا ۱۵ سنگهای مورد آزمایش را تحویل گرفته ، همان روز تحویل می دهد و در روزهای تعطیل و جمعه ، هیچ گونه فعالیتی ندارد.

موسسه تحسین بخشی از محصولات خود را به صورت مجازی در بخش گالری و جواهرات سایت، جهت فروش به متقاضیان عرضه می کند؛ همچنین افراد می توانند به صورت حضوری به آدرس موسسه مراجعه کنند و سنگ های مورد علاقه خود را خریداری نمایند.

به هیچ وجه ! تشخیص و تعیین اصالت گوهر ها و شهاب سنگ ها فقط با انجام آزمایش به وسیله ی ابزار آلات آزمایشگاهی دقیق می باشد.

پاسخ خود را نیافتید؟ از ما بپرسید