فروشگاه اینترنتی تحسین با صدور فاکتور از محصول خریداری شده از این فروشگاه ، این اطمینان را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد که محصولات خریداری شده را از یک فروشگاه معتبر خریداری نموده اند و مشتریان محترم درصورت تمایل به فروش کالای خود با مشکل مواجه نخواهند شد .

فاکتور صادر شده بعد از ثبت سفارش در قسمت سفارشات قابل مشاهده می باشد.

برای سنگهای گرانبها یا خاص که نیاز به فاکتور کاغذی دارند ، فاکتور را به همراه مرسوله ارسال می نماییم .
این فاکتور شامل : نام ، آدرس و مشخصات دقیق خریدار، تاریخ دقیق خرید، قیمت دقیق جواهر خریداری شده ، عنوان محصول و نوع ماهیت و جنس آن ، نام فروشنده و آدرس دفتر وبسایت می باشد.
فروشگاه اینترنتی تحسین از اصالت و کیفیت تمامی محصولات خود اطمینان داشته و این محصولات با گارانتی اصالت و به همراه فاکتور معتبر ارسال می گردند.

صدور شناسنامه ی معتبر

آزمایشگاه گوهرشناسی تحسین برترین ، مدرنترین و مجهزترین آزمایشگاه تخصصی گوهر شناسی ، پتروگرافی ، بافت شناسی و جواهر شناسی در خاورمیانه است. این آزمایشگاه دارای کارشناسان مجرب و اساتید دانشگاهی در زمینه‌های گوهر شناسی ، زمین شناسی ، پترولوژی ، شهاب سنگ شناسی ، جواهر شناسی و علوم گوهری است که برای اولین بار در ایران اقدام به صدور شناسنامه تخصصی و معتبر بین المللی به نام (GIT) برای سنگ‌های قیمتی و جواهرات و شهاب سنگ‌ها کرده است .