موسسه گوهرشناسی تحسین

با همکاری آموزشی دانشگاه خوارزمی

جلسه هم اندیشی هیات مدیره موسسه گوهرشناسی تحسین و آقای دکتر رامین مهمانپرست

به گزارش روابط عمومی موسسه گوهرشناسی تحسین ، جلسه ای با حضور آقای دکتر رامین مهمانپرست دیپلمات ارشد و سخنگوی سابق وزارت امور خارجه  همچنین دکتر سید امیرالدین حجازی حقوقدان و عضو کانون وکلای مرکزی برگزار شد. در این جلسه که با حضور دکتر حدیث صادقی مدیرعامل موسسه گوهر شناسی تحسین و دکتر مسعود کیانی رئیس هیاُت مدیره برگزار شد طرفین در مورد مباحث مربوط به دیپلماسی اقتصادی کشور در مورد آموزش و تولید و تجارت و برندینگ و شناسنامه کردن گوهر سنگ ها به گفتگو نشستند.

 از راست به چپ دکتر میهمانپرست ، دکتر حجازی ، دکتر صادقی ، دکتر کیانی

در این نشست در بخش آموزش در مورد اعزام و سازکار کاراموزان برای آموزش تخصصی در مراکز معتبر جهانی، گسترش آموزش داخلی با دعوت اساتید متخصص جهانی و همچنین در مورد اعزام کاراموزان متخصص به عنوان نیروی کار تخصصی به کشورهای خارجی و اخذ ویزای کار و اقامت انها در آن مراکز  گفتگو شد.

همچنین در خلال این دیدار طرفین در بخش صادرات ، بازاریابی و بازار سازی برای صادرات و واردات ، کمک به اصلاح قوانین صادراتی  و ایجاد مراکز فروش خارجی و داخلی گوهرسنگ ، همچنین واردات و صادرات تجهیزات و ماشین الات مرتبط و برگزاری همایش های مختلف سلسله وار برای کمک همه جانبه و مشارکت بخش خصوصی با بخش دولتی و حل مشکلات  تجارت گوهر سنگ ها با جلسات متعدد بین صادرکنندگان و وارد کنندگان با گمرگ ، وزارت صمت و مجلس  گفتگو شد.

همچنین دکتر مسعود کیانی و خانم دکتر حدیث صادقی در رابطه با ارتباط تجاری با کشورهای خارجی در زمینه صادرات و واردات و همچنین اکتشاف و استخراج معادن گوهری طرفین نکاتی را مطرح نمودند.

توضیحات دکتر کیانی درباره ی پتانسیل اقتصادی گوهر سنگ در ایران

تولید دستگاه های به روز و صد در صد بومی با تیکه بر توان داخلی و سیکل کامل تراش گوهر سنگ در کشور

بازدید از کارگاه گوهر تراشی کاروینگ

بازدید از کارگاه طلا سازی موسسه

بازدید دکتر مهمانپرست از بستر های پژوهشی آموزشی موسسه تحسین

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *